19. TREPS festival plesa održao se od 9.  do 12. svibnja 2024. godine u Centru za kulturu Trešnjevka. Ocjenjivački sud 19. TREPS festivala plesa Centra za kulturu Trešnjevka u Zagrebu u sastavu: Ljiljana Gvozdenović, Andrej Izmestjev, Kornelija Kosanović Drvar, Maja Đurinović,Una Štalcar Furač i Ariana Prpić dodijelo je sljedeće nagrade: 

 

GRAD PRIX ŽIRIJA

 

Najbolja izvođačica cjelokupnog 19. TREPS festivala plesa

KARLA MEŽNARIĆ

 

Najbolje koreografija cjelokupnog 19. TREPS festivala plesa

1. mjesto Tvornica tjeskobe Studija suvremenog plesa „TEUTA“ Čakovec “” u koreografiji Nikoline Mekovec

2. mjesto Getting the bad man Talent Housea u koreografiji Marije Debelić

3. mjesto Jagoda malena, jagoda črljena Glazbene mladeži Koprivnica – Adawood u koreografiji članova skupine uz mentorstvo Olje Vilić

 

 

NAGRADE U PLESNIM I DOBNIM KATEGORIJAMA

 
 

 

BALET
 
  • dobna kategorija B: Baletni studio Jastrebarsko “Dućan lutaka” u koreografiji Svetlane Lukić
  • dobna kategorija C: Udruga za klasični balet Vindija “La Bouquette” u koreografiji Vlaste Rittig

 

URBANI PLESNI STILOVI

  • dobna kategorija A: Talent house “Cool Barbie Girl” u koreografiji Marije Debelić
  • dobna kategorija B: Plesni studio Fusion “Zoo” u koreografiji Martine Šćrbec
  • dobna kategorija C: Plesni klub B Residence “Masterchef u koreografiji Biljane Banjac, Anne Nysh, Ive Marincel i Martine Boroša
  • dobna kategorija D: Funkadelik 2.0 “West Side Story” u u koreografiji Vesne Grandiš i Anisa Habibovića

 

SUVREMENI PLES I MODERN

  • dobna kategorija A: Dječje društvo Plesni kristal “Spirit”u koreografiji Sanje Brebrić
  • dobna kategorija B: Plesni studio Vindi “Na drugom planetu” u koreogrfiji Tare Breški i plesača
  • dobna kategorija C: Glazbena mladež Koprivnica – Adawood “Jagoda malena, jagoda črljena” u koreografiji članova skupine uz mentorstvo Olje Vilić
  • dobna kategorija D: Studij suvremenog plesa „TEUTA“ Čakovec “Tvornica tjeskobe” u koreografiji Nikoline Mekovec

 

SHOW DANCE

  • dobna kategorija A: Plesni klub Megablast “Čarolija crno-bijelih tipki” u koreogrfaiji Ane Vesel Križaj
  • dobna kategorija C: Plesni klub Megablast “The percussion show” u koreogrfaiji Ane Vesel Križaj i Gordana Križaj

 

JAZZ DANCE

  • dobna kategorija A: Plesni klub Point “Love me like you” u koreografiji Ane Valentić
  • dobna kategorija B: Plesni studio Edite Cebalo “Svjetlo koje ne vidimo” u koreografiji Edite Cebalo

 

Foto: UNIMEDIA

Sve fotografije i snimke s 19. TREPSA

19. TREPS festival plesa: Nagrade
Skip to content