18. TREPS susreti plesnih grupa

TREPS susreti i festival afirmiraju plesni izraz i plesnu umjetnost na Trešnjevci, u Zagrebu i Hrvatskoj te tako doprinose razvoju nezavisnoga plesnoga stvaralaštva. TREPS umrežava i okuplja zaljubljenike u ples od najranijeg djetinjstva do onih malo starijih.

Ocjenjivački sud:  Maja Đurinović, Ljiljana Gvozdenović, Andrei Izmestjev, Kornelija Kosanović Drvar, Tihana Strmečki, Una Štalcar Furač

Ocjenjivački sud za TREPSIĆ: Ljiljana Gvozdenović, Ivana Bojanić, Una Štalcar Furač

Fotografije su dostupne na poveznici  (foto: Frana Marija Vulić Vranković).

Rezultati su dostupni na poveznici.

💃

KLASIČNI BALET, SUVREMENI PLES, MODERN

Raspored za plesne studije: PDF 17.03.2023.PDF 18.03.2023.PDF 19.03.2023.

17. ožujka 2023. u 19 sati 

Ulaznice: www.ulaznice.hr/web/event/85/95 Letak u PDF-u 

PLESNI STUDIO KOREOGRAFIJA KOREOGRAF
1 Studio suvremenog plesa „TEUTA“ Jedne hladne noći Nikolina Mekovec
2 Plesni studio Vindi Štrumpfovi Davorka Čorko-Rodeš i plesači
3 Udruga za kulturu i umjetnost Avatar, Zadar Never Seen The Rain Natali Radelić
4 Studio suvremenog plesa „TEUTA“ Tužna dvorišta Nikolina Mekovec
5 Plesni studio Vindi Pink panther Davorka Čorko-Rodeš i plesači
6 Studio suvremenog plesa „TEUTA“ Nepozvana Nikolina Mekovec
7 Udruga za kulturu i umjetnost Avatar, Zadar Familiar Natali Radelić
8 Studio za plesnu edukaciju i umjetničko stvaralaštvo STUDIO DVADESETTRI Dubine Patricija Marelja i mentor Dina Turkalj
9 Studio za plesnu edukaciju i umjetničko stvaralaštvo STUDIO DVADESETTRI A piano’s dancing dream Vera Mitrović Vrbanac i Patricija Marelja
10 Plesni studio Vindi La linea Dora Šesto i plesači

18. ožujka 2023. u 19 sati

Ulaznice: www.ulaznice.hr/web/event/85/96 Letak u PDF-u 

PLESNI STUDIO KOREOGRAFIJA KOREOGRAF
1 Udruga za klasični balet Vindija Zaigrana priča Vlasta Rittig
2 Baletni Studio Saule Ples rozih latica Saule Ashimova
3 Udruga za klasični balet Vindija Hvala na pažnji Vlasta Rittig
4 Plesni teatar Sjene Put u nepoznato Ivana Vukšić, Ana Škarica, mentor Zorana Mihelčić
5 Baletni studio Jastrebarsko Vatrometna Polka Svetlana Lukić
6 Udruga za klasični balet Vindija Bomboni Vlasta Rittig
7 Studio Vivona Čakovec Kontrapunkt Jana Držanić, mentor Karmen Kovačević-Jambor
8 Baletni Studio Saule Bijeli ples Saule Ashimova
9 Udruga za klasični balet Vindija Lepeze Vlasta Rittig
10 Plesni teatar Sjene Vjeruj mi Ivana Vukšić, Ana Škarica, mentor Zorana Mihelčić
11 Studio Vivona Čakovec Music or silence Nela Pečarko
12 Udruga za klasični balet Vindija Prsti-peta Vlasta Rittig
13 Plesna udruga Gesta Vjera Nena Jurišić
14 Studio Vivona Čakovec Sakrivena snaga Hana Jankulija i mentorica Karmen Kovačević-Jambor
15 Udruga za klasični balet Vindija Nostalgija Vlasta Rittig
16 Plesna skupina „Sweet beat“ Crystallize Petra Šimunić Jovanović
17 Studio za ples i rekreaciju Mima Say it first Miša Travnikar, mentor Mirna Trška
18 Studio Maxi Dance Sestre Kristina Šukstule
19 Plesni teatar Sjene In the sewers Ivana Vukšić, Ana Škarica, mentor Zorana Mihelčić

 

19. ožujka 2023. u 19 sati

Ulaznice: https://www.ulaznice.hr/web/event/85/97  Letak u PDF-u

PLESNI STUDIO KOREOGRAFIJA KOREOGRAF
1 UO Plesna radionica Ilijane Lončar Raspadnuto-složena Ilijana Lončar
2 Divertimento – Studio povijesnog plesa Bassa Gioiosa Vlasta Rittig
3 Plesni studio Edite Cebalo Polkica Duška Kožić
4 Pinokio klub za djecu Beauty in Violence Luna Lilek
5 UO Plesna radionica Ilijane Lončar Inside of Me Ilijana Lončar
6 Baletni studio Jastrebarsko Maminka Svetlana Lukić
7 Umjetnička plesna škola Silvije Hercigonje Proljetni san snova Lidija Božić
8 Plesni klub POINT Pahulje u zimskoj noći Tessa Šreng
9 UO Plesna radionica Ilijane Lončar Ooopa! Ilijana Lončar i Lucija Romanova
10 Umjetnička škola “Fortunat Pintarić”, Koprivnica Prepuštanje i opiranje Olja Vilić
11 Baletni studio Jastrebarsko Vještičja juha Svetlana Lukić
12 UO Plesna radionica Ilijane Lončar Deadbeat Ilijana Lončar i Lucija Romanova
13 Glazbena mladež Koprivnica Ruke Olja Vilić
14 Studio Maxi Dance Pas de quatre Dan Radu Boeru
15 Studio Puls, Sisak U prolazu Nataša Majstorivić
16 UO Plesna radionica Ilijane Lončar Visible in the Dark Ilijana Lončar i Marta Matošević
17 Studio Maxi Dance Muzička kutija Dan Radu Boeru
18 Plesni kristal Iskrice SANJA BREBRIĆ
19 Studio Puls, Sisak Novi početak Linda Majstorović
20 UO Plesna radionica Ilijane Lončar Kiss The Rain Ilijana Lončar

.

SHOW, JAZZ, STEP i URBANI PLESNI STILOVI

 

31. ožujka 2023. u 19 sati

Ulaznice: https://www.ulaznice.hr/web/event/85/98Letak u PDF-u

PLESNI STUDIO KOREOGRAFIJA KOREOGRAF
1 Plesni studio Sesvete No Marijana Kovčalija
2 OŠ Gustava Krkleca Zima Marija Devčić
3 Plesni klub Stanica broj 5 Finesse Anamarija Stambolija
4 Plesni studio Transform Tribe Ema Mikošević
5 Plesna udruga Gesta Stjuardese Nena Jurišić
6 Plesni studio Sesvete Baam Marijana Kovčalija
7 Plesni klub Stanica broj 5 Dance now Anamarija Stambolija
8 Plesni studio Transform Run for cover Ema Mikošević
9 Plesna udruga Gesta Crvena rukavica Nena Jurišić
10 Plesni studio Sesvete Hola Señorita Marijana Kovčalija
11 Plesni klub Stanica broj 5 Mjesečnina Jelena Đukanović
12 Plesni studio Transform Spiders Maja i Petra Zajec
13 Plesna udruga Gesta Putovanja Nena Jurišić
14 Plesni studio Sesvete Crazy over you Marijana Kovčalija
15 Plesni klub Stanica broj 5 How to build a relationship? Lora Marija Kolar
16 Plesna udruga Gesta Loosing Your Mind Nena Jurišić
17 Plesni klub JazzElle Perso le parole Antonela Dojčinović, Lucija Tandara i mentorica Tihana Strmečki
18 Plesni klub Stanica broj 5 Harmonija naroda Jelena Đukanović
19 Plesni studio Transform Popcorn time Maja i Petra Zajec
20 Plesni studio Sesvete Go down deh Marijana Kovčalija

 

1.travnja 2023. u 19 sati

Ulaznice: https://www.ulaznice.hr/web/event/85/99 Letak u PDF-u 

PLESNI STUDIO KOREOGRAFIJA KOREOGRAF
1 Plesni klub B Residence Tap in Biljana Banjac i Martina Bororša
2 Studio Renata, Sutivan Bračka masqerade Renata Skovron
3 Plesni klub B Residence Britney Iva Marincel
4 Plesni centar Zagreb by Nicolas – SPK Zagreb Feel Good Selena Beram
5 Plesni klub B Residence Old vs new Iva Marincel i Anamarija Gašparić
6 Plesni klub Megablast Golubica mira Ana Vesel Križaj
7 Studio Puls, Sisak Vruća čokolada Nataša Majstorović
8 Umjetnička plesna škola Silvije Hercigonje Modern Love Kornelija Kosanović Drvar i učenice 3.r.srednje škole
9 Plesna skupina M – Aerobic Superbody Osjećaji Martina Perković
10 Plesna grupa Flame Commitment Iva Šupek

 

2. travnja 2023. u 19 sati

Ulaznice: https://www.ulaznice.hr/web/event/85/100 Letak u PDF-u 

PLESNI STUDIO KOREOGRAFIJA KOREOGRAF
1 Plesni klub “Vruća čokolada”, Split What about us Josipa Lujanović
2 Plesni studio Edite Cebalo Bibidibabidi bu Edita Cebalo
3 Plesni klub “Vruća čokolada”, Split They gotta go! Josipa Lujanović
4 Plesni kristal Papi NIKA BENJAK / MARIJA KECERIN
5 Plesni klub “Vruća čokolada”, Split Elastic heart Josipa Lujanović
6 Plesni studio Edite Cebalo Kišni dan Edita Cebalo
7 Plesni klub “Vruća čokolada”, Split Beautiful life Josipa Lujanović
8 Baletni studio Jastrebarsko Puttin on The Ritz Marta Brkljačić
9 Plesni klub “Vruća čokolada”, Split You light up the path Josipa Lujanović
10 Plesni studio Edite Cebalo LaLa Land Edita Cebalo
11 Plesni kristal Indijanci MARIJA KECERIN
12 Plesni klub “Vruća čokolada”, Split Bring the lion out Josipa Lujanović
13 Plesni studio Svijet plesa Flow Renata Zaova Bačić
14 Plesni studio Svijet plesa The Heist Antonija Ježić
15 Plesni klub “Vruća čokolada”, Split Fantastična četvorka Jan Hajsok

.

TREPSIĆ (djeca od 3 do 6 godina)

.

13. svibnja 2023. u 11 sati  – RASPRODANO! 

Letak u PDF-u

PLESNI STUDIO KOREOGRAFIJA KOREOGRAF
1 Baletni Studio Saule Pahuljice Saule Ashimova
2 Plesna skupina igraonice Čarobna šuma Pčelice Daša Grbović
3 Baletni studio Jastrebarsko Pizzicato Polka Svetlana Lukić
4 Plesna skupina igraonice Čarobna šuma Na moru Daša Grbović
5 Dječji vrtić Vrapče Volim se gibat Tamara Vrdoljak
6 Plesna skupina igraonice Čarobna šuma Ples oko sunca Daša Grbović
7 Plesni studio Svijet plesa Aladinova družina Renata Zaova Bačić

.

14. svibnja 2023. u 11 sati RASPRODANO! 

Letak u PDF-u

PLESNI STUDIO KOREOGRAFIJA KOREOGRAF
1 ŠPORTSKI PLESNI KLUB TOP STEP, Sisak U pekari Nataša Vilupek
2 Plesni klub POINT Djevojčice Stephanie Koletić
3 Plesni kristal Sreća Sanja Brebrić
4 ŠPORTSKI PLESNI KLUB TOP STEP, Sisak Turisti Nataša Vilupek
5 Plesni klub POINT Welcome to Hawaii Valentina Crnić
6 Studio za plesnu edukaciju i umjetničko stvaralaštvo STUDIO DVADESETTRI Ariela Mirjana Klemenić Guštin i mentor Dina Turkalj
7 Plesna skupina M – Aerobic Superbody Queen of the Hearts Martina Perković
8 Plesni klub “MEGABLAST” Mornari Ana Vesel Križaj

.

18. TREPS FESTIVAL

19. svibnja 2023. u 19 sati 5 koreografija balet i 5 koreografija urbani plesni stilovi s dodjelom nagrada u 20.30 sati https://www.ulaznice.hr/web/event/85/110
20. svibnja 2023. u 14 sati 20. svibnja 2023. u 14 sati TREPSIĆ s dodjelom nagrade u 15:00 sati https://www.ulaznice.hr/web/event/85/111
20. svibnja 2023. u 19 sati 10 koreografija show, jazz i stepp s dodjelom nagrada u 20.30 sati https://www.ulaznice.hr/web/event/85/112
21. svibnja 2023. u 12 sati Radionica Tihane Strmečki “Musical Theatre” za sudionike TREPS Festivala plesa: https://cekate.hr/program/musical-theatre-masterclass/ Trajanje: 90 minuta

Maksimalan broj polaznika: 60

21. svibnja 2023. u 19 sati 10 koreografija suvremeni ples i modern s dodjelom nagrada u 20.30 sati https://www.ulaznice.hr/web/event/85/113

 

18. TREPS susreti plesnih grupa
Skip to content