Red. nastupa Naziv skupine Koreografije  – koreografi Min. Glazba Dob.kat. br. ples.
1 Cekate ples Vještičja juha – Dolores Matulić 3.0 Perle GKM-a Predšk. 9
2. La dance, Zagreb Barby girl – Lana Marinović 2.50 Aqua Predšk.20
3. 5+5, Zagreb Cruisin’ for a Bruisin’ – Marija Devčić 2.45 Teen Beach Movie Soundtrack Djeca 8
4. Plesni studio Cro dance, Zagreb The Queen – Mara Stojanac 3.0 DVBBS&Borgeous Djeca 20
5. Linferno – Udruga K.A.O.S., Jastebarsko Navijačice – Lana Jerčinović 2.43 One Direction Djeca 9
6. Dječje društvo “Plesni Kristal”, Zagreb Saxophone – Sanja Brebrić 3.0 Yello Djeca 18
7. Plesni punktovi Zagreb Oda zečevima – Morana Mandić 2.40 Cirque de Soleil: Believe Djeca 25
8. Pinokio klub za djecu i mladež, Zagreb Sunce i osam planeta – Anamarija Želimorski 3.0 Ice Age – The Meltdown Djeca 8
9. Udruga Priroda kretanja, Zagreb Prije kiše – Renata Zaova Bačić 3.30 Adele: Set fire to the Rain Djeca 8
10. Dječje društvo “Plesni Kristal” Hands Up! – Lovorka Tomašković 2.50 September Djeca 11
11. 5+5, Zagreb Mambo nr.5 – Marija Devčić 1.30 Lou Bega Djeca 10
12. La dance, Zagreb Love Dancing – Lana Marinović 2.50 Beyonce Djeca 15
13. Linferno – Udruga K.A.O.S., Jastebarsko Cirkus – Lana Jerčinović 2.16 Basement Jaxx Djeca 10
14. Pinokio klub za djecu i mladež, Zagreb Natalie – Tamara Krčelić 2.50 Bruno Mars Djeca 11
15. Dječje društvo “Plesni Kristal”, Zagreb Play Hard – Lovorka Tomašković 3.10 David Guetta Djeca 14
16. Udruga za kreativni razvoj “Val”, Zagreb Tko je bolji? – Mirjana Gusić-Gulič i Barbara Hincak 3.0 Toni Basil Djeca 20
17. Plesni punktovi Zagreb Crna Rijeka – Martina Gogić 2.10 Nathan Lanier Mladi 12
18. Plesni studio Cro dance, Zagreb Dazzling Dance – Lana Marinović i Mara Stojanac 3.0 Beyonce Mladi 12
19. Linferno – Udruga K.A.O.S., Jastebarsko Jackson – Lana Jerčinović 2.50 Michael Jackson Mladi 16
20. Plesni punktovi Zagreb Pod Sjenama – Lana Todić 2.50 Maksim Mrvica Mladi 17
21. Plesni studio Cro dance, Zagreb Keep Dancing – Lana Marinović i Mara Stojanac 3.0 Beyonce Mladi 15
22. Pinokio klub, Varaždin Say Something – Anamarija Želimorski 2.38 Ian Axel Mladi 3

Probe

Naziv skupine Termin probe
1.
2.
Pinokio Klub za djecu i mladež, Zagreb i
Pinokio klub, Varaždin
16:00 – 16:20
3. Udruga Priroda kretanja, Zagreb 16:20 – 16:30
4. 5+5, Zagreb 16:30 – 16:40
5.
6.
Plesni studio Cro dance, Zagreb
La dance, Zagreb
16:40 – 17:00
7. Dječje društvo “Plesni Kristal”, Zagreb 17:00 – 17:10
8. Linferno – Udruga K.A.O.S., Jastebarsko 17:10 – 17:25
9. Udruga za kreativni razvoj “Val”, Zagreb 17:25 – 17:35
10. Cekate ples 17:35 – 17:45
11. Plesni punktovi Zagreb  17:45 – 18:05

Prostor

Naziv skupine Termin probe Prostor
1.
2.
Pinokio Klub za djecu i mladež, Zagreb i
Pinokio klub, Varaždin
16:00 – 16:20 Garedroba lijevo (veća)
3. Udruga Priroda kretanja, Zagreb 16:20 – 16:30 Učionica 1
4. 5+5, Zagreb 16:30 – 16:40 Učionica 1
5.
6.
Plesni studio Cro dance, Zagreb
La dance, Zagreb
16:40 – 17:00 Mjesna zajednica
Mjesna zajednica
7. Dječje društvo “Plesni Kristal”, Zagreb 17:00 – 17:10 Učionica 3
8. Linferno – Udruga K.A.O.S., Jastebarsko 17:10 – 17:25 Učionica 2
9. Udruga za kreativni razvoj “Val”, Zagreb 17:25 – 17:35 Učionica 2
10. Cekate ples 17:35 – 17:45 Garedroba desna (manja)
11. Plesni punktovi Zagreb  17:45 – 18:05 Mala učionica

Posljednje iz kategorije: Arhiva, Predavanja, Trešnjevačka plesna scena