22. ožujak – urbani plesni izraz

REDOSLIJED KOREOGRAFIJA I RASPORED PROBA

R.br. Naziv skupine Koreografije – koreografi Glazba Dob. kat. br. ples Min.
1. Talent studio M, Split Shake senora – Tiha Bogdanovic Pitbull ft.T-pain Djeca 20 2.10
2. Balans, Šibenik Let’s get ridiculous – Iva Mihelčić Perković Redfoo Djeca 13 2.23
3. Plesna grupa Flame, Rijeka Treasure – Paola Vukelić Bruno Mars Djeca 15 2.06
4. Talent studio M, Split Dance with me tonight – Tiha Bogdanović Olly Murs Djeca 15 2.28
5. Balans, Šibenik Love is gone – Iva Mihelčić Perković David Guetta & Chris Willis Djeca 9 1.42
6. Brodski plesni studio “Cascavela”, Slavonski Brod Born in U.S.A. – Veronika Kunštović JayZ, Lil Wayne, Tyga,Dizzee Rascal Djeca 3.09 3.0
7. Plesni studio Vivona, Čakovec Stars War – Igor Bednjički Mix, no big deal Djeca 8 3.50
8. Solinski bubamarci, Solin Revolution dance – Andrea Sesartić Step up Revolution dance song & J.Lo (mix) Djeca 15 2.59
9. Talent – Studio M, Split Freakum – Sonja Pavković Freakum Djeca 6 1.45
10. School of Street Styles – SOSS, Zagreb TUNICE – Ante Glušćević Mix Mladi 12 3.0
11. Plesna grupa Flame, Rijeka The Motto – Paola Vukelić Drake Mladi 15 2.22
12. Plesni studio Escape, Zagreb Boys and Girls – Karla Ileš Beyonce, 50 Cent Mladi 12 2.30
13. Plesni studio Evolution, Zagreb Draft Funk – Matko Šimić Draft Funk Mladi 7 3.0
14. Ansambl Talent studija M, Split Let’s Go – Tiha Bogdanović i Sonja Pavković Busta Rhymes Mladi 4 1.30
15. School of Street Styles – SOSS, Zagreb DOO WOOP – Suzana Čečura Mix Mladi 17 3.0
16. Balans, Šibenik Rattle – Iva Mihelčić Perković Bingo Players Mladi 7 2.26
17. Plesni studio Escape, Zagreb My Chick – Karla Ileš Usher Mladi 15 2.30
18. Fast Forward, Zagreb Street Fashion – Ante Jerković, Marijana Pintarić Mix Mladi 7 2.50
19. Plesni centar Tala, Zagreb Ganc novi mix – Mario Vrbanec Mix Mladi 5 3.30
20. School of Street Styles – SOSS, Zagreb ROLLIN – Suzana Čečura Mix Mladi 17 3.0

Probe

  Naziv skupine Termin probe
1. Solinski bubamarci, Solin 16:05 – 16:15
2. Plesni studio Escape, Zagreb 16:15 – 16:30
3. Plesni studio Vivona, Čakovec 16:30 – 16:40
4. Brodski plesni studio “Cascavela”, Slavonski Brod 16:40 – 16:50
5. Plesna grupa Flame, Rijeka 16:50 – 17:00
6. Fast Forward, Zagreb 17:00 – 17:10
7. Balans, Šibenik 17:10 – 17:25
8. School of Street Styles – SOSS, Zagreb 17:25 – 17:45
9. Plesni studio Evolution, Zagreb 17:45 – 17:55
10 Plesni centar Tala, Zagreb 17:55 – 18:05
11. Talent studio M, Split/Brač 18:05 -18:15

Posljednje iz kategorije: Arhiva, Predstave