Naziv skupine
  Koreografije – koreografi Min. glazba Red.
nast
Dob.kat.
Br. Ples.
Društvo Naša djeca Matulji Pauci – Iva Petešić 1.57 Petar Iljič Čajkovski: iz baleta Orašar; Ples šećerne vile, Bubimir Soundtrack 1. Djeca 10
Megablast, Zagreb Arapska noć – Ana Tihi 2.51 Alladin Soundtrack 2. Djeca 20
Plesni studio “Step by Step”, Zagreb Tratinčice-voli…ne voli….voli – Jasminka Zajec 2.30 The band of the Royal Artillery Orchestra 3. Djeca 7
EMA  – kutak za ritmiku i ples, Zaprešić Part of Me – Zorica Grgec 3.28 Katy Perry 4. Djeca 15
Društvo Naša djeca Matulji Bitka za dobro – Vanesa Kučić 3.0 Overwerk 5. Djeca 15
Plesna skupina JazzOn, Varaždin Kod mene u 20h! – Martina Paloška 2.28 Wham! 6. Djeca 6
EMA  – kutak za ritmiku i ples, Zaprešić One Way or Another – Duška Kožić 2.36 One Direction 7. Djeca 10
Plesni studio “moDus klub”, Zagreb Zrikići – Snježana Lilek 3.0 Piano Guys 8. Djeca 7
Plesni centar Osmijeh – Black Angels, Zagreb In Search of Love – Ana Stanković 3.0 Tom Odell: Another Love 9. Mladi 10
Plesni studio “Step by Step”, Zagreb Mirror, Mirror on the Wall – Vendy Zajec 2.30 Mirror, Mirror Soundrack 10. Djeca 12
Društvo Naša djeca Matulji Dvadesete – Vanesa Kučić 2.0 Will I am 11. Djeca 9
Plesni studio Escape, Zagreb Wellcome to China – Helena Janjušević 2.20 Yoshida 12. Djeca 18
Udruga Priroda kretanja, Zagreb Show me how you burlesque – Iva Bradač 3.0 Christina Agilera 13. Djeca 10
EMA  – kutak za ritmiku i ples, Zaprešić Lutke – Nika Crljen 2.22 Nuttin but Stringz -Thunder 14. Djeca 20
Udruga Priroda kretanja, Zagreb Let’s rock – Iva Bradač 3.0 Vanessa Gomez 15. Djeca 7
Plesni centar Osmijeh – Black Angels, Zagreb Orchestra Takeover – Ana Stanković 3.20 Armin van Buuren: Intense 16. Djeca 15
Plesni studio “moDus klub”, Zagreb Prava želja – Nika Lilek 3.0 Nathan Lanier 17. Djeca 15
Plesni studio “Step by Step”, Zagreb Klapa – Štefica Steković 3.0 Giboni & klapa Cambi: Projdi vilo 18. Djeca 6
Plesni studio Escape, Zagreb Haunted – Lidija Iveković 2.45 Beyonce 19. Djeca 10
Plesni studio Action, Zagreb Mine – Marija Mrđenović 3.10 Beyonce feat. Drake: Mine 20. Djeca 7
Plesni studio “moDus klub”, Zagreb Tamacun – Nika Lilek 3.0 Rodrigo V. Gabriela 21. Mladi 10
Plesni centar Osmijeh – Black Angels, Zagreb Change – Tamara Mandić 2.40 Ellie Goulding: Burn 22. Djeca 12

Termin probe

Naziv skupine Termin probe
1. Plesni centar Osmijeh – Black Angels, Zagreb 16:00 – 16:15
2. Plesni studio “moDus klub”, Zagreb 16:15 – 16:30
3. Udruga Priroda kretanja, Zagreb 16:30 – 16:40
4. Plesni studio Action, Zagreb 16:40 – 16:50
5. Plesni studio Escape, Zagreb 16:50 – 17:00
6. Plesni studio “Step by Step”, Zagreb 17:00 – 17:15
7. Plesna skupina JazzOn, Varaždin 17:15 – 17:25
8. Megablast, Zagreb 17:25 – 17:35
9. EMA  – kutak za ritmiku i ples, Zaprešić 17:35 – 17:50
10. Društvo Naša djeca Matulji 17:50 – 18:05