Subota, 28. travnja, 19,00 sati

Suvremeni plesni izrazi, klasični plesni izrazi, urbani plesni izrazi

R. br. Naziv plesne grupe Naziv plesne točke Voditelj-koreograf Glazba
1. In Flux (Zadar) Flickers Suzana Đerđa Mix
2. Baletni studio Zvonka – sekcija suvremenog plesa (Zagreb) Djevojčice s ružama Stela Gajski Gotan project
3. Ema Kutak za ritmiku i ples (Zaprešić) Lutke Duška Kožić Mix
4. Plesni studio Nina (Donji Stupnik) Nestašne balerine Nikolina Neduk Karabaić Alan Menken
5. Plesni studio Nina (Donji Stupnik) Na dvoru Nikolina Neduk Karabaić Matthew Wilder
6. Plesni studio Nina (Donji Stupnik) Nekada davno, tamo daleko… Nikolina Neduk Karabaić Hans Zimmer
7. Baletna udruga Pirueta (Zadar) 1001 noć Vinka Zekić Shine Bond
8. Baletni studio DK Branka Mihaljevića (Osijek) Pčelica Maja i Pavo Štefanija Heller C. Sinding
9. Plesni centar POU Zagreb Silver Sandra Banić Naumovski Valerie Glee
10. Studio suvremenog plesa Teuta (Čakovec) Put Nikolina Mekovec L.Cohen
11. OŠ za balet i ritmiku – odjel klasičnog baleta (Zagreb) Proljetno sanjarenje Antonijeta Šeketa Gleich C. Williams
12. Baletni studio DK Branka Mihaljevića (Osijek) Mravi Štefanija Heller E. Grieg
13. OŠ za balet i ritmiku – odjel klasičnog baleta (Zagreb) Lutke Tamara Jerčić D. Šostakovič
14. Studio suvremenog plesa Teuta (Čakovec) Kad nestanu boje (dio iz predstave "Bijeli klaun") Nikolina Mekovec A. Culier
15. Neon Flux (Zadar) Thunder Anđela Bugarija Mix
16. Baletna udruga Pirueta (Zadar) Venus Vinka Zekić Marco Schiavoni
17. Plesni klub Tina (Sisak) Pazite što želite Valentina Ivanković Pelikan Vitamin String Quartet
18. In Flux (Zadar) Black Peps Katarina Batur, Anđela Bugarija Mix
19. Baletna udruga Pirueta (Zadar) Rajska ptica Vinka Zekić P. I. Čajkovski
20. The Spirit (Pazin) Drums inside me Vedrana Ružić Florence and the machine
21. The Spirit (Pazin) Throw me down Vedrana Ružić Moby
22. In Flux (Zadar) No limit glow Sara Phillips Usher
23. Plesni klub Tina (Sisak) Elastični kontakt Valentina Ivanković Pelikan Vitamin String Quartet
24. Studio suvremenog plesa Teuta (Čakovec)  Lice labuda Nikolina Mekovec Mix
25. Neon Flux (Zadar) Video games Lucija Mikas Mix
26. Neon Flux (Zadar) Floorshakers Antonio Krcić, Ante Dujić Mix
9.SUSRETI PLESNIH GRUPA – osma večer

Posljednje iz kategorije: Arhiva, Predstave

Skip to content