Nedjelja, 29. travnja, 19,00 sati

Suvremeni plesni izrazi, klasični plesni izrazi

R. br. Naziv plesne grupe Naziv plesne točke Voditelj-koreograf Glazba
1. Montessori prvašići (Zagreb) I wanna go Andreja Horvat Britney Spears
2. Plesni studio Svjetlost u pokretu (Zagreb) Konji i konjušari Tatjana Rupcich Mix
3. Ritmika Zagrebački mališani Buba Maro Sanja Hrgetić Đelo Jusić
4. Plesaoničica DNDPula Razigrane djevojčice Branka Sironić P. I. Čajkovski
5. Pirueta DND Pula Proljetni bal Paola Šimunović Peter Weatherall
6. Li Li Plop – CKIM (Zagreb) Cirkus Snježana Pisk Danspetters
7. Pirueta DND Pula Klompe, klompe, klompice Jelena Prpić J. W. Hertel
8. Ritmika Zagrebački mališani Gledajte me Sanja Hrgetić Nikša Njirić
9. Baletni studio Jastrebarsko Tarantella Svetlana Lukić Nepoznati autor
10. Udruga um, duh, tijelo Gombalište (Zagreb) Samo opušteno Marija Martina Glavaš Hugue le Bars
11. OŠ za balet i ritmiku – odjel suvremenog plesa (Zagreb) Kroki šmrc Mirjana Brcko Glazba iz Disneyjevih animiranih filmova
12. OŠ za balet i ritmiku – odjel suvremenog plesa (Zagreb) Zebra Kristina Tolj Mix
13. OŠ za balet i ritmiku – odjel suvremenog plesa (Zagreb) Tajne starog tavana Dora Čataj Alić R. Aubry, H. Zimmer
14. Udruga um, duh, tijelo Gombalište (Zagreb) Moje ruke su najduže Marija Martina Glavaš Nepoznat
15. Udruga klasičnog baleta Vindija (Varaždin) Evo i mene! Vlasta Rittig Leo Delibes
16. Plesna skupina udruge Sunčica (Velika Gorica) Tango Snježana Đidara-Bojanić Lalo Schifrin
17. Plesni studio Svjetlost u pokretu (Zagreb) Velika svađa u dva sela Tatjana Rupcich Thomas B
18. Baletni studio Jastrebarsko Orašar – Španjolski ples Svetlana Lukić P. I. Čajkovski
19. Pirueta DND Pula Valcer Jelena Prpić Moškovskij
20. Plesni studio Svjetlost u pokretu (Zagreb) Nebeske vile Tatjana Rupcich Thomas B
21. Studio povijesnog plesa Divertimento (Zagreb) Dancing Bach Vlasta Rittig J. S. Bach
22. Udruga klasičnog baleta Vindija (Varaždin) Anastazija Vlasta Rittig Adiam Dymot
23. Plesni studio Ritam zona (Zagreb): This World Tamara Berec Salah Sue
24. Plesni studio Lepeza (Zagreb) Stopalo Ida Škof 2 cellos
25. Plesna radionica Modus klub (Zagreb) On the edge Snježana Lilek Bond
26. Baletni studio Jastrebarsko Chicago – Cell block tango Igor Barberić John Kander
9.SUSRETI PLESNIH GRUPA – deveta večer

Posljednje iz kategorije: Predstave

Skip to content