RASPORED KONCERATA

1. koncert – DRUŠTVENI ANSAMBLI
subota, 22. ožujka 2014. u 19:00 sati – Dom kulture PREČKO, Prečko 2a
– Ženski vokalni ansambl KUD-a KUSTOŠIJA
– Ženski pjevački zbor DANICA
– Mješoviti pjevački zbor KUD-a NIKOLA TESLA
– Mješoviti pjevački zbor TREĆA MLADOST

2. koncert – DRUŠTVENI ANSAMBLI
nedjelja, 23. ožujka 2014. u 19:00 sati – Dom kulture PREČKO, Prečko 2a
– Kulturno-umjetničko društvo DIKA
– Zbor PREČKO 50+
– Muški zbor Etno-eko društva PRIGORSKE SEM GORE LIST
– Ženski vokalni ansambl FRANKOPAN Remete
– Kulturno-umjetničko društvo ŽUMBERČANI
– Mješoviti pjevački zbor KUDZH-a MATIJA GUBEC

3. koncert – DRUŠTVENI ANSAMBLI
subota, 29. ožujka 2014. u 19:00 sati – Dom kulture PREČKO, Prečko 2a
– DEUTSCHER SÄNGERCHOR ZAGREB
– Vokalni ansambl Udruge slijepih
– Pjevačko društvo TUROPOLJKE
– Ženski zbor MOMI BISERNI
– Ženski vokalni ansambl KLENCERICE
– Mješoviti pjevački zbor HOKUD-a SLOBODA

4. koncert – DRUŠTVENI ANSAMBLI
nedjelja, 30. ožujka 2014. u 19:00 sati – Dom kulture PREČKO, Prečko 2a
– Kulturno-umjetničko društvo DUBRAVA
– Mješoviti zbor KRALJ ZVONIMIR
– Mješoviti pjevački zbor Društva KORČULANA Zagreb
– Kulturno-umjetničko društvo NOVI ZAGREB
– Kulturno-umjetničko društvo SESVETE
– Hrvatsko kulturno-prosvjetno društvo BOSILJAK

5. koncert – SMOTRA ŠKOLSKIH ZBOROVA GRADA ZAGREBA
četvrtak, 3. travnja 2014. u 11:00 sati (natjecateljski dio) – Dom kulture PREČKO, Prečko 2a
– Dječji zbor mlađeg uzrasta OŠ Stenjevec, Zagreb
– Mali zbor “Sunčeve zrake” OŠ Bogumila Tonija, Samobor
– Dječji zbor mlađeg uzrasta OŠ Izidora Kršnjavoga, Zagreb
– Dječji zbor starijeg uzrasta OŠ Augusta Harambašića, Zagreb
– Lovrakovci, OŠ Mate Lovraka Zagreb
– Djevojački zbor IX. Gimnazije, Zagreb
– Mješoviti pjevački zbor Nadbiskupske klasične gimnazije, Zagreb

6. koncert – SMOTRA ŠKOLSKIH ZBOROVA GRADA ZAGREBA
petak, 4. travnja 2014. u 11:00 sati (revijalni dio) – Dom kulture PREČKO, Prečko 2a
– Vokalna grupa, zbor i orkestar OŠ Prečko, Zagreb
– Pjevački zbor OŠ Zapruđe, Zagreb
– Mali zbor Notice, OŠ Cvjetno naselje, Zagreb
– Pjevački zbor OŠ Gornje Vrapče, Zagreb
– Dječiji zbor, OŠ Vrbani, Zagreb
– Orff grupa, OŠ Lovre pl. Matačića, Zagreb
– Mali zbor, OŠ Ljubljanica, Zagreb
– Klapa Banice, OŠ bana Josipa Jelačića, Zagreb
– Pjevački zbor OŠ Lučko, Zagreb
– Dječja klapa Manda OŠ Matije Gupca, Zagreb
– Tamburaški sastav OŠ Vugrovec – Kašina, Vugrovec
– Vokalni sastav OŠ Julija Klovića, Zagreb

7. koncert – PUHAČKI ORKESTRI
srijeda, 9. travnja 2014. u 20:00 sati (selekcijski koncert) – Centar za kulturu TREŠNJEVKA, Park Stara Trešnjevka 1
– Puhački orkestar DVD-a KAŠINA
– Puhački orkestar HKUD-a ŽELJEZNIČAR
– Puhački orkestar ZET-a
– Puhački orkestar DVD-a MORAVČE

8. koncert – INSTRUMENTALNI ANSAMBLI
utorak, 29. travnja 2014. u 20:00 sati – Centar za kulturu TREŠNJEVKA, Park Stara Trešnjevka 1
– Orkestar mandolinista i gitarista HGGD-a SLOGA
– Mali sastav mandolinista HGGD-a SLOGA
– Harmonikaški orkestar HGGD-a SLOGA
– Akademski harmonikaški orkestar IVAN GORAN KOVAČIĆ

9. koncert – TAMBURAŠKI ORKESTRI
utorak, 6. svibnja 2014. u 20:00 sati (selekcijski koncert) – Centar za kulturu TREŠNJEVKA, Park Stara Trešnjevka 1
– Tamburaški ansambl HSPD-a SLJEME Šestine, Zagreb
– Dječji tamburaški orkestar TREŠNJEVKA
– Tamburaški orkestar KUD-a MLADOST
– Tamburaški orkestar KUD-a DRAGUTIN DOMJANIĆ. Adamovec
– Tamburaški orkestar KUD-a GAJ, Zagreb

10. koncert – DJEČJI ZBOROVI I ZBOROVI MLADEŽI
subota, 10. svibnja 2014. u 11:00 sati – Dom kulture PREČKO, Prečko 2a
– Dječji zbor ZAGREBAČKI MALIŠANI
– Dječji zbor BACHOVINE
– Dječji zbor PAPANDOPULINE
– Dječji zbor SCHUBERTINE
– Dječji zbor MOZARTINE
– Djevojački zbor MOZARTINE
– Zbor mladih ALLEGRO
– Mješoviti pjevački sastav IMO PECTORE

11. koncert – KLASIČNI I FOLKLORNI ZBOROVI I VOKALNI ANSAMBLI
nedjelja, 11. svibnja 2014. u 16:00 sati – Dom kulture PREČKO, Prečko 2a
– Vokalni ansambl “Vatroslav Lisinski” – CANTICUM
– Ansambl TRIOLA
– Ženski zbor HSPD-a SLJEME Šestine
– Mješoviti pjevački zbor KUD-a INDUSTROGRADNJA
– Muški vokalni ansambl GRIČ

12. koncert – KLASIČNI I FOLKLORNI ZBOROVI I VOKALNI ANSAMBLI
nedjelja, 11. svibnja 2014. u 20:00 sati – Dom kulture PREČKO, Prečko 2a
– Ženski vokalni ansambl TREŠNJEVKA
– Zbor HRVATICA Društva Hrvatska žena
– Mješoviti folklorni zbor HKUD-a ŽELJEZNIČAR, Zagreb
– Mješoviti zbor HSPD-a PODGORAC
– Muški zbor HSPD-a SLJEME – Šestine
– Muški vokalni ansambl ŠPANSKO

13. koncert – PJEVAČKI ZBOROVI I VOKALNI ANSAMBLI
nedjelja, 15. lipnja 2014. u 17:00 i 20:00 sati (selekcijski koncerti) – Dom kulture PREČKO
I. dio u 17:00 sati
– Vokalni ansambl VATROSLAV LISINSKI – GOSPODNETIĆ SINGERS
– Muški vokalni ansambl KUD-a KLAS
– Ženski vokani ansambl ANE, Odranski Obrež
– Mješoviti folklorni zbor KPD-a SVETA KLARA
– Vokalni ansambl VATROSLAV LISINSKI – Renesansni ansambl

II. dio u 20:00 sati
– CANTUS ANTE OMNIA
– Ženski zbor KUD-a DRAGUTIN DOMJANIĆ, Adamovec
– Mješoviti pjevački zbor EMIL COSSETTO
– Mješoviti zbor Sv. Barbare PANIS ANGELICUS

 

37. susreti ZG glazbenih amatera (raspored koncerata)

Ključne riječi:

Posljednje iz kategorije: Arhiva