Naziv skupine   Koreografije  – koreografi        
            
Min. Kat.
suvrem.
klas.
Glazba Red.
Nastupa
Dob.kat.
Br. Ples.
Plesna grupa Magija, Rijeka Putovanje – Sanja Josipović 9.0 suvr Metronom, 2cellos: Human Nature, Joe Hishaishi: Summer 1. Mladi 8
gosti
Plesni studio Lepeza, Proljetna livada – Marta Habulin 2.0 suvr 2. Predš. 2
Udruga za klasični balet Vindija, Varaždin Moja mala priča – Vlasta Rittig 2.0 klas Ludwig van Beethoven, izbor: Modlige Tanze 3. Predš. 8
Baletni studio Saule, Zagreb Ples malih balerina – Radmila Ortynski 2.04 klas Charles Gound 4. Predš 9
The Spirit, Pazin Budi svoj – Vedrana Ružić Show, jazz 5. Djeca 20
Baletni studio Jastrebarsko Ciganski ples, iz baleta Don Kihot – Svetlana Lukić 2.51 klas Ludwig Minkus 6. Djeca 8
Baletni studio Jastrebarsko Arapski ples, iz baleta Orašar – Svetlana Lukić 3.35 klas Petar Iljič Čajkovski 7. Djeca 10
Udruga za klasični balet Vindija, Varaždin Proljetna radost – Vlasta Rittig 3.0 klas Ludwig van Beethoven, izbor: Modlige Tanze 8. Djeca 8
Plesni centar POU Zagreb (ne)red – Sandra Banić Naumovski 3.20 suvr 2cellos 9. Djeca 16
Baletni studio Saule, Zagreb Praline – Saule Ashimova 2.08 klas Petar Iljič Čajkovski 10. Djeca 8
Juniori Studija suvremenog plesa Teuta, Čakovec U rukavu – Nikolina Mekovec 3.0 suvr Yann Tiersen 11. Djeca 13
Baletni studio Saule, Zagreb What a Wonderful World – Saule Ashimov 2.50 klas Louis Armstrong 12. Djeca 1
The Spirit, Pazin Još jedan dan – Vedrana Ružić 3.03 suvr David Guetta 13. Mladi 8
Juniori Studija suvremenog plesa Teuta, Čakovec Disanjem vjetra – Nikolina Mekovec 3.0 suvr Maksim Mrvica 14. Djeca 13
The Spirit, Pazin Još jedan dan – Vedrana Ružić 3.03 suvr David Guetta 15. Mladi 8
Studio suvremenog plesa Teuta, Čakovec Crte prošlosti – Nikolina Mekovec, pleše: Vilim Poljanec 3.0 suvr Max Richter 16. Mladi 1
Plesni centar POU Zagreb Fragile – Sandra Banić Naumovski 3.15 suvr 2cellos 17. Mladi 14
Udruga za klasični balet Vindija, Varaždin Sjećanje – Vlasta Rittig 3.0 klas Ludwig van Beethoven, izbor: Modlige Tanze 18. Mladi 5
Divertimento – studio povijesnog plesa, Zagreb Capriccio – Vlasta Rittig 2.30 klas Vicenzo Ruffo: La Brava 19. Mladi 6
The Spirit, Pazin U tvojim rukama – Vedrana Ružić 2.50 suvr Soley 20. Mladi 5
Studio suvremenog plesa Teuta, Čakovec Njena kosa – Nikolina Mekovec 3.00 suvr L. Einaudi 21. Mladi 10
Baletni studio Jastrebarsko Ljubav se ne trži… – Svetlana Lukić 2.15 Klas/
etno
Međimurska narodna 22. Djeca 6

 

PROBE

Naziv skupine Termin probe
1. Divertimento – studio povijesnog plesa, Zagreb 16:00 – 16:10
2. Udruga za klasični balet Vindija, Varaždin 16:10 – 16:20
3. Plesni centar POU Zagreb 16:20 – 16:30
4. Juniori Studija suvremenog plesa Teuta, Čakovec 16:30 – 16:40
5. Studio suvremenog plesa Teuta, Čakovec 16:40 – 16:50
6. Baletni studio Saule, Zagreb 16:50 – 17:05
7. Baletni studio Jastrebarsko 17:05– 17:20
8. Plesni studio Lepeza, 17:20 – 17:30
9. The Spirit, Pazin 17:30 – 17:45
10. Plesna grupa Magija, Rijeka 17:45 – 18:05

Posljednje iz kategorije: Arhiva

Skip to content