Naziv skupine   Koreografije  – koreografi Min. Kat.
suvrem.
klas.
show.
Glazba Red.
Nastupa
Dob.kat.
Br. Ples.
Plesni studio Pulsar, Split Groove is in the Heart – Kristina Đanić 2.15 show Deee-Lite 1. Djeca 12
Plesni studio Pulsar, Split Timber-Kristina Đanić 2.0 show Pitbull&Kesha Sbert 2. Djeca 10
Plesni studio Pulsar, Split I Believe in Love – Kristina Đanić 2.15 show Alan Menken 3. Mladi 8
Plesni klub Balans – Code, Sveta Nedjelja Back to Swing – Roberta Carić 3.10 show Parov Sttelar 4. Djeca 18
Plesni klub Balans – Code, Sveta Nedjelja Time – Roberta Carić 3.15 show Bastille 5. Djeca 15
Plesni klub Balans – Code, Sveta Nedjelja Let it go – Roberta Carić 3.0 show Frozen Soundtrack 6. Djeca 10
Transform, Zagreb Alpha Beat – Davor Worda Ćiković 3.15 urb David Guetta 7. Mladi 16
Umjetnička škola Franje Lučića, Velika Gorica Vjeverice junior (ideja iz predstave Vjeverice na juriš,kor.Maja Drobac) – Darija Doždor 3.0 suvr Fantomas (iz predstave Vjeverice na juriš) 8. gosti
Umjetnička škola Franje Lučića, Velika Gorica Ritmizacija – Nensi Ukrainczyk I Katarina Rilović 3.0 suvr Bez glazbe 9. gosti
Pirueta DND Pula Lutke – Jelena Prpić 3.0 klas Delibe 10. Predšk.2
Plesni centar Puls, Zagreb Military – Mirta Zalar 2.30 suvr The Jungle Book Soundtrack 11. Djeca 7
Baletna udruga Pirueta, Zadar Bijeli labud – Vinka Zekić 2.32 klas Petar Iljič Čajkovski 12. Djeca 1
Pirueta DND Pula Matineja po Diznilendu – Jelena Prpić 2.0 suvr 13. Djeca 8
Baletni studio dječjeg kazališta Branka Mihaljevića u Osijeku Mazurka – Štefanija Heller 3.0 klas Leo Delibes 14. Djeca 5
Studio Vivona, Čakovec Mješečeva igra – Karmen Kovačić-Jambor 3.0 suvr Orbital 15. Djeca 15
Brodski plesni studio “Cascavela”, Slavonski Brod In Spirit – Nataša Hudi 3.0 suvr Lana Del Ray 16. Djeca 8
Plesni centar Puls, Zagreb Journey – Marija Stanković 3.30 suvr Amelie Soundtrack 17. Djeca 12
Plesna rdionica M, Viškovo The Gypsy Dance – Irina Koteles 1.30 klas The Batalonia Gypsy Orchestra 18. Mladi 5
Balet POU Kutina Đavolica iz baleta Đavo u selu 2.49 klas Fran Lhotka 19. Mladi 2
Pirueta DND Pula Hota – Jelana Prpić 3.15 klas Glinka 20. Mladi 7
Studio Vivona, Čakovec Black Hole – Kristina Kozjak 3.30 suvr Budha Bar 21. Mladi 6
Balet POU Kutina Mađarski ples iz baleta Labuđe jezero – Vesna Kovačević 3.0 klas Petar Iljič Čajkovski 22. Mladi 3
Baletna udruga Pirueta, Zadar Za dušu – Jasmina Ključanin 3.0 suvr Bez glazbe 23. Mladi 3
Brodski plesni studio “Cascavela”, Slavonski Brod I see fire – Veronika Kunštović 2.12 suvr Ed Sheeran 24. Mladi 1
Balet POU Kutina Pas de deux iz baleta Bajadera – Vesna Kovačević 3.0 klas Leon Minkus 25. Mladi 2

 

PROBE

Naziv skupine Termin probe
1. Plesni studio Pulsar, Split 16:00 – 16:15
2. Plesni klub Balans – Code, Sveta Nedjelja 16:15 – 16:30
3. Transform, Zagreb 16:30-16:35
4. Plesna radionica M, Viškovo 16:35 – 16:40
5. Studio Vivona, Čakovec 16:40 – 16:50
6. Pirueta DND Pula 16:50 – 17:05
7. Umjetnička škola Franje Lučića, Velika Gorica 17:05 – 17:15
8. Baletna udruga Pirueta, Zadar 17:15– 17:25
9. Baletni studio dječjeg kazališta Branka Mihaljevića u Osijeku 17:25 – 17:35
10. Brodski plesni studio “Cascavela”, Slavonski Brod 17:35 – 17:45
11. Plesni centar Puls, Zagreb 17:45 – 18:00
12. Balet POU Kutina 18:00 – 18:15

Posljednje iz kategorije: Arhiva

Skip to content