Naziv skupine   Koreografije  -koreografi         Min. Kat.
suvrem.
klas.
Glazba Red.
Nastupa
Dob.kat.
Br. Ples.
Umjetnička škola Franje Lučića, Velika Gorica Bit će dobro – Zvonimir Kvesić 3.20 suvr Fun 0 gosti
Nn Baletni studio, Zaprešić Valcer – Barbara Novković Novak 2.40 klas Dimitri Shostakovich 1. Predš. 20
Društvo za športsku rekreaciju Vila, Zagreb Pazi, pazi sunce – Dorotea Cepanec 2.30 klas Ž. Houdek 2. Predš.10
Društvo za športsku rekreaciju Vila, Zagreb Štrumfovi – Dorotea Cepanec 2.30 klas 3. Predš. 20
Društvo za športsku rekreaciju Vila, Zagreb Mix – Dorotea Cepanec 2.30 klas Ana Rucner/Rihana 4. Predšk. 15
Plesna udruga Gesta, Zadar Dimnjačari – Nena Jurišić 3.0 suvr Ghetto Anthem 5. Djeca 20
Plesni odjel udruge  Gombalište, Zagreb Zaleđene – Marija Martina Glavaš 3.05 suvr Lindsey Stirling 6. Djeca 6
Plesna radionica Ilijane Lončar, Požega Triteca – Ilijana Lončar 3.50 suvr J.M. Stanić 7. Mladi 10
Plesna udruga Gesta, Zadar Čuvari dječjih snova – Nena Jurišić 3.50 suvr American Beauty Soundtrack 8. Djeca 19
Nn Baletni studio, Zaprešić Romeo i Julija, uvertira – Barbara Novković Novak 2.45 klas Sergej Prokofjev 9. Djeca 13
Plesni studio Vindi, Varaždin Veliko i malo prijateljstvo – Nadija Bajrič i Laura Horvat, mentorica: Davorka Čorko – Rodeš 2.10 suvr 10. Djeca 2
Plesni ansambl Sjene, Šibenik Vojnici i lutke – Zorana Mihelčić i Dragica Grubišić 3.00 klas Sergej Prokofjev 11. Djeca 18
Plesna udruga Gesta, Zadar Crvena – Nena Jurišić 3.50 suvr Cyndi Lauper 12. Mladi 12
Plesni studio Vindi, Varaždin Oprosti al’ ne zaboravi – Maša Klar 2.15 suvr 13. Djeca 2
Plesna radionica Ilijane Lončar, Požega Man’s Energy – Ilijana Lončar 2.0 suvr DJ Tijesto 14. Mladi 3
Plesni odjel udruge  Gombalište, Zagreb Mala čudovišta – Lea Mihaljevski Boltek 2.01 suvr Tim Burton 15. Djeca 4
Plesni ansambl Sjene, Šibenik The Snow is Dancing – Stošija Zrinski 2.45 suvr Claude Debussy 16. Djeca 24
Nn Baletni studio, Zaprešić Španjolski ples iz baleta Orašar –Barbara Novković Novak 1.75 suvr Petar Iljič Čajkovski 17. Djeca 10
Pinokio klub2, Zagreb Candyman – Sabina Nujster i Martina Car 1.30 suvr Christina Agilera 18. Djeca 1
Plesni studio Vindi, Varaždin In the Box – Tea Pintarić, mentorica: Davorka Čorko – Rodeš 2.0 suvr Violin dnb 19. Mladi 1
Pinokio klub za djecu i mladež, Zagreb Četiri šegrta Hlapića i njihove Gite – Mihaela Dolački Jozić 2.50 klas Petar Iljič Čajkovski, iz baleta Orašar 20. Djeca 8
Plesni ansambl Sjene, Šibenik Orraculum – Zorana Mihelčić 3.50 suvr The Girl with the Dragon Tatoo Soundtrack 21. Mladi 16
Plesni odjel udruge Gombalište, Zagreb Iz vatre u vodu – Marija Martina Glavaš 2.33 suvr Lindsey Stirling 22. Djeca 1
Plesna radionica Ilijane Lončar, Požega Red, rad, disciplina – Ilijana Lončar 3.0 suvr Kraftwerk 23. Mladi 10

 

PROBE

Naziv skupine Termin probe
1. Plesna udruga Gesta, Zadar 16:15 – 16:30
2. Plesni ansambl Sjene, Šibenik 16:30 – 16:45
3. Plesna radionica Ilijane Lončar, Požega 16:45 – 17:00
4. Plesni studio Vindi, Varaždin 17:00-17:15
5. Plesni odjel udruge Gombalište, Zagreb 17:15 – 17:30
6. Pinokio klub za djecu i mladež, Zagreb 17:30– 17:45
7. Nn Baletni studio, Zaprešić 17:45– 18:00
8. Društvo za športsku rekreaciju Vila, Zagreb 18:00 – 18:10
9. Umjetnička škola Franje Lučića, Velika Gorica 18:10 – 18:15

Posljednje iz kategorije: Arhiva

Skip to content