Petak, 27. travnja

18,00 sati
Otvorenje izložbe fotografija Krune Mataića povodom Međunarodnog dana plesa, Galerija Modulor

19,00 sati
Suvremeni plesni izrazi, klasični plesni izrazi, urbani plesni izrazi

R. br. Naziv plesne grupe Naziv plesne točke Voditelj-koreograf Glazba
1. Plesna udruga Gesta (Zadar) Trgovina odijela i svečanih haljina Nena Jurišić Parov Stelar
2. Plesne radionice Centra mladih Ribnjak (Zagreb) Jutarnji izvještaj Sanja Hrgetić Glazba iz filma Kralj lavova
3. Baletni studio Zvonka – baletna sekcija (Zagreb) Do zvijezda i natrag… Zvonka Skreblin Domačinović Percy Grainger
4. DV Vrapče (Zagreb) Igra Ivana Došen Mix
5. Plesna udruga Gesta (Zadar) Trgovina cipela Nena Jurišić Parov Stelar
6. Plesni studio Vivona (Čakovec) Na krilima leptira Karmen Kovačević-Jambor Mix
7. DV Vrapče (Zagreb) Vilinsko kolo Tamara Vrdoljak A. Vivaldi
8. Plesni studio Vindi (Varaždin) Ples šarenog mjeseca Davorka Čorko-Rodeš Astor Piazzola
9. Plesne radionice Centra mladih Ribnjak (Zagreb) Vještice početnice Sanja Hrgetić Maria Speth
10. Baletni studio Zvonka – baletna sekcija (Zagreb) Polka Zvonka Skreblin Domačinović Johann Strauss
11. Baletni studio Zvonka – baletna sekcija (Zagreb) Preline Zvonka Skreblin Domačinović P. I. Čajkovski
12. Studio Renata (Sutivan – Brač) Bumbarov let Renata Skovron N.R.Korsakov – T.Huljić
13. La dance (Zagreb) Ready or not Lana Marinović, Mara Stojanac Mix
14. Plesne radionice Centra mladih Ribnjak (Zagreb) Otkaz Sanja Hrgetić Maria Speth
15. Plesna radionica Ilijane Lončar (Požega) Bubamarska posla Ilijana Lončar, Marta Krešić Glazba iz filma Ledeno doba
16. Studio Renata (Sutivan – Brač) Supetar rockers Vedrana Grčić, Ivan Marušić Vicelov – Lieutenant
17. Plesna udruga Gesta (Zadar) Anđeli Nena Jurišić Dubstep
18. Plesni studio Vivona (Čakovec) Šapat u perivoju Zrinskih Kristina Kozjak Mix
19. Ansambl slobodnog plesa Liberdance (Zagreb) Ciganski ples iz baleta Don Quixote Ludwiga Minkusa Ljiljana Gvozdenović Ludwig Minkus           
20. Plesni studio Vindi (Varaždin) Dance machine Davorka Čorko-Rodeš A.R. Rahman
21. Plesna  radionica Ilijane Lončar (Požega) Impresije na crvenu haljinu Ilijana Lončar, Luka Švajda Obrada pjesme Stand by me
22. Ansambl slobodnog plesa Liberdance (Zagreb) Ples za dvoje Ljiljana Gvozdenović Luka Sorkočević
23. Studio Renata (Sutivan – Brač) Mass effect Vedrana Grčić Mix
24. Plesni klub Megablast (Velika Gorica) Scary story Ana Vesel Križaj Imogen Heap
25. Plesna radionica Ilijane Lončar (Požega) Use somebody Ilijana Lončar, Marta Krešić 2 cellos
9.SUSRETI PLESNIH GRUPA – sedma večer

Posljednje iz kategorije: Arhiva, Predstave

Skip to content